Belka - Regeneracja Belek Zawieszania

Profesjonalna, szybka i tania naprawa tylnych belek zawieszenia Twoim samochodzie.

Opis problemu - Tylne belki zawieszenia w samochodach marki CITROEN oraz PEUGEOT oparte są na niezależych wahaczach wzdłużnych które pracującują na tak zwanych czopach. Wachacz oparty na czopie zbudowany jest z zestawu łożysk igiełkowych. Po pewnym okresie użytkowania samochodu łożyska psują się oraz pojawiają się luzy w uszczelnieniu wahacza.

Objawy - Jeśli w samochodzie słychać skrzypienie w tylnym zawieszeniu, lub stuki to jest to oznaka żużycia elementów tylnej belki zawieszenia. Nie czekaj aż pojawią się luzy na kołach lub gdy koła zaczną odchylać się od pionu. Taka eksploatacja spowoduje zużyciu nie tylko łożysk i czopów, ale również gniazd osadzenia łożysk co zwiększy koszt naprawy. Już dziś zadbaj o profilaktyczną naprawę tylnej osi zanim uszkodzisz całe zawieszenie!Modele samochodów - Problem związany tylną belką zawieszenia dotyczy samochodów z marki Citroen i Peugeot. Są samochody: Peugeot 106, Peugeot 206, Peugeot 306, Peugeot Partner, Citroen Saxo, Citroen AX, Citroen Xsara, Citroen ZX, Citroen Xsara Picasso, Citroen Berlingo.

Naprawa - Wykonujemy naprawy tylnej osi dokładnie tak jak w salonie tylko kilka razy taniej. Sposób naprawy zawieszenia polega na demontażu z pojazdu tylnej belki oraz wymianie łożysk, czopów (jeśli konieczne) i innych elementów zawieszenia w razie takiej potrzeby. Potrzebne części zamienne do Twojego samochodu np. łożyska, wahacze, czopy, poduszki itp. posiadamy na miejscu w atrakcyjnych cenach. Wszystkie koszty związane z naprawą z pewnością wyniosą Cię taniej niż zakup używanej belki. Po naprawie dajemy gwarancję na wykonaną usługę.

Nie zwlekaj - zadzwoń i umów się na regenerację belki zawieszenia w Twoim samochodzie!
Gwarantujemy najwyższą jakość i niskie ceny!
Zapraszamy

Home / Oferta / Warsztat / Kontakt
Regeneracja Belek / Regeneracja Głowic / Regeneracja Amortyzatorow / Koła łańcuchowe
MechLab - Mechanika Poznań, Belki, Regeneracja Amortyzatorów, Regeneracja Głowic